Para Kasası Taşımacılığı

Günümüzde taşımacılık işlemleri son derece modern ve çağdaş şekillerde işletilmektedir. Bu moderniteyi takip eden firmamız her türlü özel taşıma gerektiren objeleri hassas taşımacılığını yapmaktadır. Para kasası taşımacılığı gibi hassas taşımacılık konularında uzman olan kuruluşumuz sizlere bu bağlamda profesyonel çözümler sunmaktadır.

Uzun yıllardır başta evden eve taşımacılık olmak üzere işyeri, ofis,büro ve atölye gibi diğer dikkat gerektiren taşıma konularında önemli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip şirketimiz piyasadaki haklı yerini gururla sürdürmektedir. Yüksek Teknoloji ürünü asansörlü araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz yükleme ve boşaltma faaliyetlerimizi bütün gerekli donanımlar ve altyapımızla son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle ticari faaliyet yürüten müşterilerimizin taşınmaları esnasında son derece ağır para kasaları özel bir takım yöntemler uygulanarak naklediliyor. Vinç veya tekerlekli sistemler kullanılarak araç içerisine dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi gereken para kasası taşıma uzman bir ekip çalışması ile yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Kasanın bulunduğu yerden alınarak ulaştırılacağı yerin ön bilgisinin alınması ve taşıma esnasında hangi yöntemin hangi teknik donanımı gerektirdiği ile ilgili olarak yapmış olduğumuz ekspertiz işlemimiz tamamen ücretsizdir. Genellikle 450 kilo ile 1250 kilo aralığında değişen ağır para kasalarının imkan varsa asansörlü vinçli sistemle imkan bulunmaması durumunda merdivenlerden kızak ve halatlar yardımıyla indirip yükleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu ve benzeri tüm nakil işlemlerinde en uygun fiyat seçeneklerini bulabileceğiniz firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

piyano ve çelik kasa taşıma

Evden eve piyano taşıma piyano nakliyesi

Piyano nakliyesi özen ve titizlik gerektirir.
Dikkatsiz piyano taşımacılıgında oluşabilecek sorunlar;
tel kopması
rezonans tahtasının çatlaması
oluşabilecek çizikler

Hem maddi hemde manevi açıdan sizi üzebilir. Piyano ağır olmakla beraber taşıması zor narin yapıya sahiptir.
Piyano taşımacılıgı için hazırlanmış olan özel kasa araçlarımız ile bu tip sorunların yaşamasına izin vermiyoruz.Özel eğitim almış personellerimiz tarafından piyanonuz değerinden sigortalanıp güvenli bir şekilde taşıma işlemi yapılıyor.