Büyük şehrin sıkıntısı da büyük oluyor. Yaşamak bir dert, çalışmak bir dert, taşınmak bir dert, tadilat bir dert, en önemlisi ise tadilat yaptırırken eşyalarınızı muhafaza edecek güvenilir bir depo bulmak daha da büyük bir dert. Ankara’da her kesimin yaşayabileceği bir çok yaşam alanı var. Çalışabileceğiniz sayısız sektör, kurum ve kuruluş var. Eşyalarınızı taşıtabileceğiniz sayısız taşımacılık firması var. Fakat her hangi bir durumda eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz, gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz kurumsal yapıya sahip, profesyonel düzeyde Eşya Depolama Hizmeti veren firma sayısı oldukça azdır.

İLYASOĞLU Eşya Depolama

Profesyonel Depolama

Eşya Depolama Hizmetleri

Büyük bir sorun arz eden bu eşya depolama işi insanlar için bir çile halindedir. Bir çok firmanın üst düzey taşımacılık hizmeti sunduğu Ankara’da ne yazık ki Eşya depolama hizmeti veren firmaların sayısız çok azdır. Bu firmaların içerisinde de profesyonel düzeyde Eşya Depolama hizmeti sunan firma sayısı bir elin beş parmağını geçmemektedir İstanbul’un tüm bölgelerinde yılların deneyimi ile profesyonel düzeyde taşımacılık hizmeti sunan İlyasoğlu Nakliyat siz değerli müşterilerine tüm nakliye taleplerinde kusursuz çözümler üretmektedir. İstanbul Ev taşıma, ofis taşıma, fabrika taşıma, hastane taşıma ve diğer tüm taşıma işlemlerinizde siz değerli müşterilerine kusursuz bir taşınma süreci oluşturan İlyasoğlu Nakliyat firması taşımacılık hizmetlerindeki başarısını eşya depolama hizmetlerinde de sürdürmektedir.

Kaliteli Ambalajlama

En İyi Paketleme Hizmeti

Profesyonel Paketleme

Depo Eşyası Paketleme

Profesyonel Eşya Depolama

Her biri kendi işinde uzman olan profesyonel personel kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet veren İlyasoğlu Depolama firması kaliteli, geniş ve standartların üzerinde olan eşya depoları ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Büyüklük, ağırlık ve cins ayırt etmeksizin tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolarında muhafaza eden İlyasoğlu Nakliyat firması siz değerli müşterilerinin İstanbul’da profesyonel düzeyde İstanbul eşya depolama hizmeti sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerine taşımacılık, paketleme ve depolama hizmeti sağlayan ve sağladığı bu hizmetlerin tümünü profesyonel düzeyde sunan İlyasoğlu Nakliyat firması rakipsiz lider firmadır.Eşya Depolama İstanbul Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebileceğiniz ve hiç bir şekilde sorun yaşamayacağınız İlyasoğlu Eşya Depolama firması siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaktadır. Sayısız bireysel ve kurumsal referansa sahip olan İlyasoğlu Nakliyat farkı ile profesyonel düzeyde İstanbul eşya depolama hizmeti almak ve diğer profesyonel hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Biz Hasas Paketleriz

Ev Eşyası Depolama 

İstanbul Ev eşyası depolama derken aklımıza gelebilecek, hayallerimize girecek tek şey eşyamızın güzel taşınmasıdır. Bunun yanında depoda güzel saklanmasıdır. Depolamak deyimi aslında saklamak demektir. Eşyaları güzel saklarsak depolama deyimini gerçekleştirmiş olacağız. Eşya depolama firmalarının en önemli bulduğu nokta eşyaların rutubetsiz ortamda saklanması ve temiz olmasıdır. E tabi ki bunlar olmazsa depolama kavramının anlamı ortadan kalkmış olur. Ev eşyası depolama tavsiye vermek istiyorsanız bizimle tanışın. Ev eşyası depolama şirketleri yada eşya taşıma firmaları olarak yapmamız gereken sözleşmeli bir depolama ile müşterilerimizin içini rahatlatmak olacaktır. Kiralık ev eşyası deposu ile karşılıklı olarak sözleşmek daha iyi olacaktır. Herhangi bir aksilik olduğunda karşılıklı sözleşmenin gereklerini yerine getirmek daha kolay olacaktır.

Ofis İşyeri Depolama Hizmeti

Öncelikle şirketimiz tarafından sağlanan ücretsiz ekspertiz ile başlar. Öncelikle uzman personelimiz saklanması gereken eşyaları yerinde inceledikten sonra sizlere uygun saklama koşulları, paketleme ihtiyaçları, arşive ve tasnif planlaması ve fiyat bilgileri aktarılır. Bu doğrultuda gerekli saklama ve paketleme koşulları sağlanır ve plan doğrultusunda nakliyatı gerçekleştirilir. Yine eşyalarınız depolarımızda kaldığı sürece olası tüm tehlikelere karşı sigorta güvencesi altına alınır. Depolama süresince sürekli güvenlik personeli ve düzenli periyodik kontroller firmamız tarafından sağlanır. İster uzun ister kısa vadeli tüm eşyalarını gözünüz arkada kalmadan saklama koşulları özel olarak sağlanmış tamamen kendimize ait depolarımızda saklanır.

İLYASOĞLU Evden Eve Nakliyat ve Depolama LTD.ŞTİ