EVDEN EVE NAKLİYAT İLYASOĞLU

Taşımacılığın farkı biçim ve amaçları vardır; ancak beklentiler değişmez. Herkes malının doğru zamanda, doğru yerde olmasını talep eder ki bu istek oldukça makuldür. Taşımacılık sektörünün günbegün büyümesiyle orantılı olarak beklenti de artıyor ve bu beklentiyi karşılamak günümüzde çok önemli hale geldi. Sadece bir eşya taşıma fikri eskisi kadar revaçta değil; bir eşyadan daha fazlasının taşındığının bilinmesi gerekiyor.

Firmamız İLYASOĞLU Nakliyat, insanların beklentilerini görüyor ve doğru adımları atmak için kendini geliştiriyor. Bu sebepledir ki araç filomuzu güçlendiriyor ve işimizi yeni ekipmanlarla destekleyerek hizmete devam ediyoruz. Taşıma sırasında meydana gelebilecek aksilikleri önlemek adına, işe kağıt üzerinde planlar yaparak başlıyoruz, Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT – Evden Eve Nakliyat Firmalari

Evden eve nakliyat istanbul firmamız uzman kadromuzla hızlı güvenli taşıma stresi olmadan keyifli bir evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.Firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti alındığında taşıma işlemleri A’dan Z’ ye İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız üstlenir mobilya,beyaz eşya avize gibi eşyaların tek tek sökümü yapılır ve özenle paketlendikten sonra araça yüklenir daha sonra söktüğümüz tüm eşyaların aynı şekilde montajı diğer tarafa yapılır.firmamız bununla ilgili olarak aşağadaki hizmetleri kısaca anlatmıştır evden eve nakliye hizmetimizde öncelik olarak ekspertiz uygulaması yapılmaktadır.Müşteri temsilcilerimizle konuşan müşterilerimiz telefonda ortalama bir fiyat alarak ekspertiz istediklerini belirtiyorlar.Peki nakliye ekspertiz uygulaması dediğimiz şey nedir? Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce firmamıza bildirdiğiniz taktirde, ekibimiz gelerek taşınacak eşyaların özelliklerini ve eşya miktarına göre sigorta kasko yapılmasına daha sonra da bulunduğunuz yerin koşullarını tespit eder. Bu ön inceleme sonucunda ekspertiz net fiyatı belirler ve müşteriye sunar.

Hızlı Ekspertiz Hizmeti: Evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra, firmamız, ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz ile binanızın cephesi incelenir. Evden eve nakliyat işlemlerinizin kusursuz gerçekleştirmek için gelecek araç boyutu,kaç eleman gelecek, ne kadarlık malzeme gelecek gibi detayları rapor eder ve eşya miktarına kat durumuna göre fiyat belirlenmesi yapılır.

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken ambalaj malzemesini tek seferlik size özel karton kutu ve graft kağıt kullanmaktayız.

 Özel Mobilyalar: Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek U köşe koruycularla paketlenir ondan sonra streç ve özel pıt-pıtlarla ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Özel Askılık Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.Dilerseniz bunlar sizde kalabilir istediğiniz gün kendiniz kıyafetlerinizi yerleştire bilirsiniz

Dijital Elektronik Eşyalar: Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır.

Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

 Uzman Personellerimiz: İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz Sertifikalı marangoz, elektirikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip şefi tüm taşıma işlemi boyunca ekipden ve taşıma sürecinden sorumlu kişidir.

ilyasoğlu evden eve nakliyat paketleme

Böylelikle nakil işlemi sırasında herhangi bir risk varsa masa başında görebiliyor, benzer bir aksilikle karşılaştığımızda çözümü hemen bulabiliyoruz. Evden eve nakliyat işi diğer sektörlerdeki taşımacılıktan farklı olarak daha fazla özen ister; çünkü basit gibi görünen bir eşyanın manevi değeri de vardır. Bu bilinçle yola çıktığımız için İLYASOĞLU evden eve nakliyat firmaları arasında sizin tercihiniz olmaya adayız. Sadece eşyanızı değil, sorumluluk da taşıyor, bu bilinci yol boyunca aklımızdan çıkarmıyoruz. Eşyalarınızın özenle paketlenerek, ulaşması gereken yere gitmesini bekliyor ve gözünüzün yollarda kalmasını istemiyorsanız bizimle irtibata geçiniz. İLYASOĞLU Nakliyat, İSTANBUL evden eve nakliyat konusunda sizin güveninizi asla boşa çıkartmayacaktır.

ilyasoğlu nakliyat paketleme

 

İstanbul ilinin, TBMM‘de, 6 Mart 2008 tarihinde kabul edilen ve 22 Mart 2008 tarihli Resmî Gazete‘de yayınlanan 5747 sayılı yasa uyarınca 39 ilçesi vardır.[1][2] Bunlardan 25’i Avrupa Yakası‘nda; 14’ü ise Anadolu Yakası‘nda bulunur. Bu yeni düzenlemeyle birlikte İstanbul’un mahalle sayısı 782 olarak belirlenmiştir. Her ilçenin mahalle sayısı alttaki listede aktarırılmıştır. Bu yeni yasaya göre de belde ve beldeler isimlendirilmeleri de kaldırılmıştır.

İstanbul ilçelerine bağlı mahalleler

 1. Adalar – 5 mahalle
 2. Arnavutköy – 32 mahalle
 3. Ataşehir – 17 mahalle
 4. Avcılar – 10 mahalle
 5. Bağcılar – 22 mahalle
 6. Bahçelievler – 11 mahalle
 7. Bakırköy – 15 mahalle
 8. Başakşehir – 9 mahalle
 9. Bayrampaşa – 11 mahalle
 10. Beşiktaş – 23 mahalle
 11. Beykoz – 45 mahalle
 12. Beylikdüzü – 10 mahalle
 13. Beyoğlu – 45 mahalle
 14. Büyükçekmece – 23 mahalle
 15. Çatalca – 8 mahalle
 16. Çekmeköy – 17 mahalle
 17. Esenler – 16 mahalle
 18. Esenyurt – 20 mahalle
 19. Eyüpsultan – 21 mahalle
 20. Fatih – 57 mahalle
 21. Gaziosmanpaşa – 16 mahalle
 22. Güngören – 11 mahalle
 23. Kadıköy – 21 mahalle
 24. Kâğıthane – 19 mahalle
 25. Kartal – 20 mahalle
 26. Küçükçekmece – 21 mahalle
 27. Maltepe – 18 mahalle
 28. Pendik – 31 mahalle
 29. Sancaktepe – 18 mahalle
 30. Sarıyer – 27 mahalle
 31. Silivri – 22 mahalle
 32. Sultanbeyli – 15 mahalle
 33. Sultangazi – 15 mahalle
 34. Şile – 5 mahalle
 35. Şişli – 28 mahalle
 36. Tuzla – 17 mahalle
 37. Ümraniye – 35 mahalle
 38. Üsküdar – 33 mahalle
 39. Zeytinburnu – 13 mahalle
 • İstanbul nakliyat
 • İstanbul evden eve nakliye
 • Şehirlerarası evden eve nakliyat
 • İstanbul nakliyat firması
 • En iyi nakliyat firmalar
 • Nakliye firması
 • İstanbul nakliye
 • istanbul evden eve nakliyat
 • En çok talep edilen nakliyat fiyatları