EVDEN EVE NAKLİYAT İLYASOĞLU

Taşımacılığın farkı biçim ve amaçları vardır; ancak beklentiler değişmez. Herkes malının doğru zamanda, doğru yerde olmasını talep eder ki bu istek oldukça makuldür. Taşımacılık sektörünün günbegün büyümesiyle orantılı olarak beklenti de artıyor ve bu beklentiyi karşılamak günümüzde çok önemli hale geldi. Sadece bir eşya taşıma fikri eskisi kadar revaçta değil; bir eşyadan daha fazlasının taşındığının bilinmesi gerekiyor.

Firmamız İLYASOĞLU Nakliyat, insanların beklentilerini görüyor ve doğru adımları atmak için kendini geliştiriyor. Bu sebepledir ki araç filomuzu güçlendiriyor ve işimizi yeni ekipmanlarla destekleyerek hizmete devam ediyoruz. Taşıma sırasında meydana gelebilecek aksilikleri önlemek adına, işe kağıt üzerinde planlar yaparak başlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat 

İLYASOĞLU Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren İLYASOĞLU’tın eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile iş İLYASOĞLU Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü İLYASOĞLU Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri İLYASOĞLU Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

ilyasoğlu evden eve nakliyat paketleme

Böylelikle nakil işlemi sırasında herhangi bir risk varsa masa başında görebiliyor, benzer bir aksilikle karşılaştığımızda çözümü hemen bulabiliyoruz. Evden eve nakliyat işi diğer sektörlerdeki taşımacılıktan farklı olarak daha fazla özen ister; çünkü basit gibi görünen bir eşyanın manevi değeri de vardır. Bu bilinçle yola çıktığımız için İLYASOĞLU evden eve nakliyat firmaları arasında sizin tercihiniz olmaya adayız. Sadece eşyanızı değil, sorumluluk da taşıyor, bu bilinci yol boyunca aklımızdan çıkarmıyoruz.

ilyasoğlu nakliyat paketleme

Eşyalarınızın özenle paketlenerek, ulaşması gereken yere gitmesini bekliyor ve gözünüzün yollarda kalmasını istemiyorsanız bizimle irtibata geçiniz. İLYASOĞLU Nakliyat, İSTANBUL evden eve nakliyat konusunda sizin güveninizi asla boşa çıkartmayacaktır.

ilyasoğlu eşya paketleme sistemi