Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimizde öncelik olarak verdiğimiz sigortalı taşıma hizmetlerini vermektir. Müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak için eşyaları taşımadan önce sigortalı taşıma hizmetlerimizden yararlandırma yapmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorunun olması durumda ise eşyaların karşılıklarını ödeme yapmaktayız.

Firmamızın ev eşyalarınızı taşıyorken dikkat ettiği en önemli ve kapsamlı konulardan biride alanında uzman kadroları ile hizmetlerini vermektir. Tamamen taşıma hizmetini sunacak olan kişiler kendi ekiplerimizden oluşmakta olup her biri alanında uzun zamandır tecrübe edinmiş kişilerden oluşmaktadır.

Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimizi geniş araç parkuru ve yenilenmiş araçları ile hizmetlerini vermektedir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmet Tek Aşaması

Değerli müşterilerimiz firmamız sizlere en iyi şekilde hizmetlerini sunabilmesi için bazı hizmet aşamaları yer vardır size bu aşamalar konusunda bilgi vermek isteriz.

 • İlk olarak müşterilerimizi bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. 0532 676 26 04 – (0216) 573 55 10 telefon numaralarından dilerseniz de müşteri hizmetleri telefon numaralarımızdan 0533 022 53 46 telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.)
 • Müşterimizin Kartal bölgesinde nerede ikamet ettiği konusunda bilgi almamız gerekmektedir. (Kartal’ın hangi bölgesine ikamet etmektesiniz.)
 • Şu anda oturduğunuz ev sizlerin kaç katlı ve siz evin kaçıncı katında oturuyorsunuz.
 • Taşınma yapmak istediğiniz yer neresidir. (Firmamız şehirler arası nakliyat hizmetlerini de sorunsuz bir şekilde vermektedir.)
 • Taşınma yapacağınız yer kaç katlı ve siz hangi katında oturacaksınız.
 • Oda sayılarınız ve eşya yoğunluk durumunu nedir?
 • Asansör bulunuyor mu?
 • Asansörlü nakliyata gerek var mı?

Vb. sorular müşterilerimize sorularak genel bilgiler alınmaktadır.

Önemli: Firmamız ücretsiz keşif yaparak sizlerin bulunduğu alana gelerek fiyatlandırma konusunda her daim sorunsuz olarak hizmetlerini ve fiyatlandırma seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimiz konusunda detaylı olarak bilgiler alabilirsiniz.

Kartal Nakliyat Fiyatlandırılması

Kartal nakliyat firmamız sizlere kaliteli hizmetlerini sunarak en uygun fiyat politika andırmasını yapmaktadır. Nakliyat ücretleri taşınılacak yerin konumu, oturduğunuz yere, eşya yoğunluklarına göre değişiklikler göstermektedir. Fiyatlandırılma konusunda ise iletişim sayfasında bulunan telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

asansörlü nakliyat

Kartal Ofis Taşıma Hizmetlerimiz

Değerli müşterilerimiz sadece bizler evden eve nakliyat değil, Kartal ofis taşıma hizmetlerini de vermekteyiz. Firmamız geniş hizmetlerini ile ofis taşıma hizmetlerini de alanında uzman kadroları ile hızlı ve güvenli olarak hizmet vermektedir.

Ofis malzemelerinizi kırmadan dökmeden sorunsuz bir şekilde taşıtma yapmak istiyorsanız o zaman hemen bizimle iletişime geçiniz.

Uygun fiyat garantisi ile Kartal ofis taşıma hizmetlerini vermekteyiz.

Kartal Nakliyat – Eşya Taşıma

İlk olarak belirtmek isteriz ki firmamız sizlere her daim kaliteli ve güvenli olarak hizmetlerini sunmak ve elinden gelenin en iyisini yapmak için her daim sorunsuz bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Sorunsuz bir nakliyat yapmak için ise profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı yürütmek gerekmektedir.

İşimizi nasıl temiz yapıyoruz.

İlk olarak taşınacak eşya yoğunluğuna göre araçlarımız gelmektedir. Araçlarımızın yanında ise alanında uzman kadrolarımız ile eşyalarınızı taşımaya gelmekteyiz.

 • Geniş araç parkuru.
 • Alanında uzman kadro.
 • Tüm eşyalarınızı sigorta yapmak.
 • Eşyalarınızı paketleme, sarmalama yapmak.
 • De monte – yatak odası gibi alanları montajlama.
 • Eşyalarınızı yerine yerleştirme

Hizmetlerini vermekteyiz. Sizlerde hemen bizimle iletişime geçerek eşsiz hizmetlerimizden yararlanarak, güvenli nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir