Çalışma yerleri olan ofisler, ikinci eviniz gibidir. Günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz ofislerin düzenli ve rahat olması, iş verimliliğinin de anahtarıdır. Çalışma ortamı ne kadar güzelse, işinizi doğru yapma olasılığınız da o denli yüksektir. Belirli bir ortama adapte olmak başlı başına bir sorunken, bu ortamın yer değiştirmesi de diğer bir sorun olarak karşınıza çıkar. Bu noktada, taşınacağınız yeni ofisin durumu kadar ofisin taşınması fikrini de tartışmanız gerekecektir. Aksi halde, henüz taşıma aşamasındayken başınız ağrımaya başlayacaktır.

Müşterilerinin beklentilerini doğru okuyan ve çözümü için çaba sarf eden firmamız, ofislerin taşınması konusunda da kendisini geliştirmektedir. Bu doğrultuda, paketleme işlemlerine yoğunlaşıyor, ofis malzemelerin tek çizik dahi almadan ambalajlanarak taşınmasına ihtimam gösteriyoruz. Paketlenme sürecinin devamında, gerekli görülürse asansörle, gerekmiyorsa güvenlik tedbirleri alınarak araçlara taşıyoruz. Özellikle İLYASOĞLU ofis taşıma işinde aranan bir firma olmamızın sebebi de işimize gösterdiğimiz bu hassasiyettir. Ofis taşıma sırasında meydana gelebilecek hasarları da sigorta kapsamına dahil ederek, sürecin müşteri adına sorunsuz gerçekleşmesini sağlıyoruz. İSTANBUL’da en güvenilir nakliye firmaları içinde kendimize edindiğimiz koltuğa güvenmemizin sebebi, memnun müşterilerimiz ve taşıdığımız güvendir.

ilyasoğlu ofis taşıma

Yeni ofisinize taşınmadan önce bizimle irtibat kurmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle ofis taşımacılığı için gerekli olan yer bakım planlamasını yapabilir, zamanı geldiğinde sorunsuz bir taşıma süreci başlatabiliriz.